VADEMECUM Online

VADEMECUM Online

*Etkileşim (İlaç-ilaç, ilaç-besin, ilaç-semptom, ilaç-hasta) 

*İlaç, firma, etken madde, barkoda göre arama motoru

*Her zaman güncel ilaç ve fiyat bilgileri

*SGK Tanı Kodları, detaylı güncel SUT bilgisi

*Kurulum yok! Güncelleme yok! Online Erişim

*Canlı Destek

*Tek hesapla tüm cihazlarınızdan erişim

*Etken maddeleri sınıflandıran ATC indeksi

*ICD-10

*NFC Kod Sistemi


VADEMECUMONLİNE NEDİR?

1989 yılından beri sahip olduğumuz deneyim ile sunduğumuz VademecumOnline, sağlık profesyonellerimizin ilaçla ilgili tüm detaylı verilere diledikleri yerden diledikleri cihazla erişmesine imkan vermektedir.


İçerik:

İlaç, madde, firma, barkoda göre arama. Barkod veya karekod okuyucu bağlı olan sistemlerde kodu okutarak arama yapma imkanı. Etkileşim modülü (İlaç-ilaç, ilaç-besin, ilaç-semptom, ilaç-hasta), Alerji modülü, Doz, Dikkat, Endikasyon Bilgileri, Güncel ve Geçmiş İlaç Fiyat Bilgisi, Alternatif/Eşdeğer İlaç , SUT detayları, KÜB ve prospektüs bilgileri.

Güvenilir ve güncel ulusal ve uluslararası kaynaklar sürekli taranarak tarafsız ve bilimsel yaklaşımla güncellemeler yapılmaktadır. İçerik oluşturulurken, uluslararası standartlar ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nın standart ve uygulamaları dikkate alınmaktadır. (WHO, FDA, EMEA, MHRA gibi) İlaç formlarının sınıflandıran NFC kod sistemi, etken maddelerin sınıflandıran ATC indeksi, hastalıkları sınıflandıran ICD-10, HL7 standartları SGK tanı kodları, SUT kullanılan standartlar arasındadır.


VademecumOnline'ın avantajları:

ETKİLEŞIM KONTROLÜ

Etkileşim ve Alerji Modülleri hasta güvenliğini sağlar ve Malpraktisi önler.

KURULUM YOK!

İnternet üzerinden erişilebilmesi sebebiyle bir kurulum gerektirmez.

HER ZAMAN GÜNCEL

Güncel İlaç Bilgilerine herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadan anında ulaşabilirsiniz.

ERİŞİM KOLAYLIĞI

İnternet bağlantısının olduğu tüm cihazlardan rahatça erişebilirsiniz.

Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı2018

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 255,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: VADEMECUM Online, Nobel Tıp Kitabevleri, vademecum, Etkileşim, ilaç, besin, semptom, hasta, firma, etken madde, barkoda göre arama motoru, Her zaman güncel ilaç ve fiyat bilgileri, SGK Tanı Kodları, detaylı güncel SUT bilgisi, online Erişim, Etken maddeleri sınıflandıran ATC indeksi, ICD 10, NFC Kod Sistemi, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları