SPSS Uygulama Görüntüleri Eşliğinde İstatistik Çözümlemeleri

SPSS Uygulama Görüntüleri Eşliğinde İstatistik Çözümlemeleri

SPSS programı birçok alanda istatistik analizlerde yaygın olarak kullanılan önemli bir araçtır. Bu eserde , tez ve makale çalışmalarında sık kullanılan istatistiksel analizlere ait çözümlemeler ilgili görsellerle açıklanmıştır. Eserden istifade edenlerin bilgilenmesinin yanında beceri kazanması da hedeflenmiştir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354093
Basım Yılı 9/2018
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 1 Cilt / 88 Sayfa
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Selim Kılıç

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 20,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: SPSS Uygulama Görüntüleri Eşliğinde İstatistik Çözümlemeleri, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354093, Prof. Dr. Selim Kılıç, SSPSS Uygulamaları, spss kitapları, İstatistik Çözümlemeler, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları