Gelişim Biyolojisi

Gelişim Biyolojisi

"Gelişim Biyolojisi" ilk baskısının yayınlandığı 1985 yılından bu yana çok hızlı bir şekilde değişen yeni bilgilerle günümüze kadar ulaşmış olan, dünyanın birçok üniversitesinde bir ders ve başvuru kitabıdır.
Gelişim Biyolojisi ve Embriyoloji alanında çalışan Embriyolog, Biyolog, Veteriner Hekim ve Tıp Doktorlarına, yeni basılan bu kitabımız, araştırma yöntemleri, gelişim mekanizmaları ve gelişim genetiği ile ilgili geniş bir bakış açısı ile destek olacaktır. "Developmental Biology" 9. Baskısı ilk kez Türkçeye editörlüğümüzde çevrildi. Günümüzde kök hücre araştırmalarının ve hücre, gen tedavi yöntemlerinin inanılmaz bir hızla geliştiği düşünülürse, canlı gelişiminin mekanizmalarının tüm detayları ile öğrenilmesinin önemi ortaya çıkacaktır. Kitabımızda genel embriyolojinin yanında, hücre sinyal ve değişim mekanizmaları tüm detaylarıyla yer almaktadır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9789754209549
Basım Yılı2013
Baskı sayısı1. baskı
Sayfa Sayısı711
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörScott F. Gilbert
ÇeviriTülay İrez, Melike Erkan
Ebat (cm)21*28 karton kapak

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 150,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Gelişim Biyolojisi, Nobel Tıp Kitabevleri, 9789754209549, Prof. Dr. Tülay İrez, Prof. Dr. Melike Erkan, Gilbert,