Deri Tümörleri

Deri Tümörleri

Patoloji rutinimizde her geçen gün daha fazla sayıda deri tümörü olgusuyla karşılaşmaktayız. Bu olgularla ilgili olarak özellikle seksiyon dışı patologlarca yaşanan zorlukla ve dermatopatologlara gelen sorular bize derli toplu, konuya spesifik ve her zaman el alında bulunabilecek referans niteliğinde bir kitaba gereksinim olduğunu gösterdi. Bu gereksinimden yola çıkarak uzmanlara ve uzmanlık öğrencilerine yönelik, görseli çok, kapsamlı  teorik bilgiler içeren, kolay anlaşılır, atlas niteliğinde bir kitap oluşturmayı amaçladık.

Bu amaç doğrultusunda oluşturulan bu kitapta, her bölümde bir tümör olgusu klinik ve histopatolojik bulgularıyla tanıtıldı, immunhistokimyasal özellikleri vurgulandı. Her tümörün varyantlarından ve ayırıcı tanılarından söz edildi. Ayrıca prognoz ve tedavi seçenekleriyle ilgili kısa bilgiler eklendi. Yazarlarımız kendi konularıyla ilgili bölülerde özellikle kişisel arşivlerinde özenle seçtikleri fotoğrafları paylaştılar. Yıllarını dermatopatolojiye vermiş değerli hocalarımızın birikimlerinden yararlanabilmek ayrı bir mutluluk oldu.

Yetişmemizi destekleyen, yol gösteren, katkıda bulunan tüm değerli hocalarımıza ve ailelerimize şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Kitabımızın Dermatopatoloji ile ilgilenen herkes için yaralı, kolaylaştırıcı, ilgi ile okunan bir kaynak kitap olması umuduyla…

                                                            Prof. Dr. Cuyan Demirkesen


Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786058207622
Basım Yılı 2018
Baskı sayısı 1.baskı
Sayfa Sayısı 900
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Cüyan DEMİRKESEN, Özlem ERDEM, Banu LEBE, Aylin HEPER, Taner AKALIN, Övgü AYDIN
Ebat (cm) 21,5*28,5 cilt kapak renkli kuşe
Yayınevi Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 350,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Deri Tümörleri, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Kongre Kitabevi, Cüyan DEMİRKESEN, Özlem ERDEM, Banu LEBE, Aylin HEPER, Taner AKALIN, Övgü AYDIN, 9786058207622, patoloji kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları