Aşı Kitabı

Aşı Kitabı

Enfeksiyon hastalıklarına bağlı ölümlerin önlenmesinde temiz su sağlanması dışında en etkili yöntem aşılamadır. Aynı yaklaşım koruyucu sağlık hizmetleri içine en etkili yöntemdir. Aşı ile önlemebilir hastalıklara bağlı ölümler ve bunlara bağlı uzun süreli sekeller, aşı alanında son 100 yılda gerçekleştirilen bilimsey araştırmalar sonucu geliştirilen ve yaygın olarak uygulanan aşıların kullanımı ile ciddi oranda azalmıştır.

Aşılama ulusal sağlık politikalarında vazgeçilmez bir unsurdur. Ekonomik veya politik nedenlerle aşılaması durdurulan hastalıkların insidansının çarpıcı biçimde arttığı defalarca görülmüştür.

Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı 2013
Sayfa Sayısı 680
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Selim BADUR, Mustafa BAKIR

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İnceleme: 1900
  • Marka: Akademi Yayınevi
  • Ürün Kodu: 9786056123979
  • Stok Durumu: 10
  • 161,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Aşı kitabı, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786056123979, enfeksiyon, çocuk hastalıkları, çocuk tıp kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları