Abrams'ın KLİNİK İLAÇ TEDAVİSİ Hemşireler İçin Akılcı İlaç Uygulamaları

Abrams'ın KLİNİK İLAÇ TEDAVİSİ Hemşireler İçin Akılcı İlaç Uygulamaları
Öğrenme Hedefleri, öğrenciye; o bölümü okurken ve Hemşirelik Klinik Sınav Sorularını yanıtlarken, neleri öğrenmesi gerektiğini özetlemektedir.
Her bölüm, hasta odaklı bir klinik senaryo ile başlamaktadır. Tüm bölüm boyunca okuyucuya, farmakolojiye hasta odaklı ve interdisipliner yaklaşımı pekiştirecek şekilde metin içeriğini ilgilendiren kritik düşünme soruları sorulmaktadır. 
Tanımlamaları da verilen Anahtar Terimler okuyucunun metin içeriğini anlamasına yardım etmektedir.
Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı 2015
Baskı sayısı 10
Kitab dili Türkçe
Sayfa Sayısı 1156
Yazar(lar) Geralyn Frandsen Sandra Smith Pennington

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 96,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Abrams'ın KLİNİK İLAÇ TEDAVİSİ Hemşireler İçin Akılcı İlaç Uygulamaları, Akademisyen Kitabevi, Geralyn Frandsen, Sandra Smith Pennington, Emine İyigün, Sevinç Taştan, 9786054649808, Hemşireler İçin Akılcı İlaç Uygulamaları, Hemşireler kitapları, hemşirelik kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları