Bethesda Klinik Hematoloji El Kitabı

Bethesda Klinik Hematoloji El Kitabı

Kan ve kemik iliği hastalıklarının tanı ve tedavisi hakkında önemli bilgilerle dolu olan Bethesda Klinik Hematoloji El Kitabı, Üçüncü Baskı, öğrenci ve asistanların beyaz önlük ceplerinde ya da hematoloji/onkoloji servisinde ve kan hastalığına sahip hastaları gören iç hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, hospitalistler ve pediatristlerin çantasında bulunmalıdır.

 - Gelişmiş tanı ve tedavi stratejileri klinik kararı netleştirmektedir.

-Önemli derecede gözden geçirilmiş ve güncellenmiş bölümler hematolojik hastalıkların tanı ve tedavisindeki son gelişmeleri tanımlamaktadır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786059528269
Basım Yılı 2018
Baskı sayısı 3
Sayfa Sayısı 504
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Griffin P. Rodgers
Çeviri Özcan Çeneli
Ebat (cm) 15*23 karton kapak renkli kuşe
Satış Dağıtım Ankara Nobel Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 93,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Bethesda Klinik Hematoloji, 9786059528269, Özcan Çeneli, hemotoloji kitapları, hemotoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları