Klinik Mikrobiyoloji Uygulama Yöntemleri Garcia Cilt 1-2-3

Klinik Mikrobiyoloji Uygulama Yöntemleri Garcia Cilt 1-2-3
Dilimize uyarlanan "Clinical Microbiyology Procedures" 238 öğretim üyesinin katkılarıyla hazırlanan bu eser mikrobiyoloji alanında en temel kaynaktır. halihazırda mevcut bulunan tüm mikrobiyolojik protokoller kapsamına dahil edilmiştir. Klinik mikrobiyoloji tıbbın tüm alanlarına hizmet veren ve yıllar içerisinde en hızlı gelişim gösteren bilim alanlarından biri olma özelliğini halen korumaktadır. Özellikle moleküler tekniklerin ve biyokimyasal uygulamaların kullanımı ile elde edilen yeni bilgiler Mikrobiyoloji'yi sürekli gelişen dinamik ve çok geniş bir bilim alanı haline getirmiştir. 

Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı 2013
Baskı sayısı 3.baskı
Sayfa Sayısı 2580 sayfa
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Ahmet Başustaoğlu Prof. Dr. Şinasi T. Yıldıran

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 416,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Klinik Mikrobiyoloji Uygulama Yöntemleri Garcia, Prof. Dr. Ahmet Başustaoğlu, Prof. Dr. Şinasi T. Yıldıran, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786055265090, mikrobiyoloji kitapları, mikrobiyoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları