Perinatoloji Ve Bakım

Perinatoloji Ve Bakım

Elinizdeki bu kitap, perinatolojiye giriş, perinatal hasta güvenliği ve önleme metotları kültürel inanç ve uygulamalar, gebelikte fizyolojik değişiklikler, doğum öncesi bakım, gebelikte riskli rurumlar, gebeliği etkileyen sağlık durumları, doğum, fetal sağlığın değerlendirilmesi ve tarama testleri postpartum dönem, yenidoğan bakımı ve fiziksel değerlendirilmesi, yenidoğan beslenmesi yenidoğanda görülen sorunlar ve hemşirelik bakımı başlıklarının yer aldığı 11 bölümden oluşmuştur. Kitabın içeriği kadın sağlığı ve hastalıkları hemşireliğidir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786059215138
Basım Yılı 2016
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 613
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör PROF DR. ÜMRAN SEVİL, DOÇ. DR. GÜL ERTEM
Ebat (cm) 16*24 karton kapak renkli
Yayınevi Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 60,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Perinatoloji ve Bakım, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, ankara nobel tıp, ankara nobel tıp Perinatoloji ve Bakım, sağlık, tıp, sağlık kitapları, Gül Ertem, Ümran Sevil, Ümran Sevil Perinatoloji ve Bakım, ankara nobel Perinatoloji ve Bakım, 9786059215138, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitaplarıtıp, izmir nobel tıp