Ortodontinin Temelleri Tanı Tedavi

Ortodontinin Temelleri Tanı Tedavi

Tanı ve tedavi diş hekimliği öğrencilerinin, ortodontistlerin ve genel diş hekimlerinin basit maloklüzyona sahip hastaların teşhis, tedavi planlaması ve tedavisi için gerekli olan temel konuları ve prosedürleri anlamalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Yazar temel ortodontik problemlerin teşhisi için basamakları ve dental radyografilerin analizini ve diş hekiminin muayene, teşhis ve aygıt tasarımı için kullandığı birçok form ve çizelgeyi anlatmaktadır. Okuyucu apareyin dişi hareket ettirme mekaniğini, farklı tiplerdeki apareyleri ve piyasadaki ortodontik materyalleri öğrenecektir. Yazar ayrıca renkli fotoğraflarla dental ölçünün nasıl alınması gerektiğini, alçı modellerin yapılışını, her bir aygıt için nasıl bir reçete yazılması gerektiğini , ve nasıl çesitli sabit ve hareketli apareyler tasarlanabileceğini renkli fotoğraflarla açıklanmış ve gösterilmiştir.
Diş hekimliği öğrencileri ve diş hekimleri için de mükemmel bir kaynaktır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786055265052
Basım Yılı 2013
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 356
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Robert N. Staley
Çeviri Prof. Dr. Erhan Özdiler
Ebat (cm) 19*24,5 karton kapak renkli kuşe
Satış Dağıtım Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 75,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ortodontinin Temelleri Tanı Tedavi, ankara nobel tıp, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, ankara nobel tıp Ortodontinin Temelleri Tanı Tedavi, Ortodontinin Temelleri, Tanı Tedavi, sağlık, tıp, F. Erhan Özdiler, F. Erhan Özdiler kitapları, Ortodontinin Temelleri Tanı Tedavi, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları