Ekokardiyografiye Cep Kitabı

Ekokardiyografiye Cep Kitabı

Ekokardiyografiye Cep Kitabı primer olarak günlük klinik kardiyak ultrason alanında anahtar konuları hedef alan kompakt, yeterince pratik cep kılavuzu olarak dizayn edilmiştir ve yoğunlaştırılmış formatın özellikle ekokardiyografik görüntülerin rutin günlük değerlendirmesinde yararlı olmasını ümit ediyoruz. Cep kılavuzu ve onun el kitabı yeni kardiyologların standart transtorasik ekokardiyografik çalışmanın yorumlanmasında aşamalı bir yaklaşım geliştirmelerine yardım edecek, yapılan çalışmanın tam final raporunu oluşturmak üzere her bir standart ekokardiyografik görüntüden önemli bilgi parçacıklarının nasıl, metodolojik olarak, toplanması ve birleştirilmesini öğretecektir. Aynı zamanda cep kılavuzunun yoğun gece icaplarında acil/ivedi ekokardiyografik çalışma yaparken büyük yardımlarının olmasını diliyoruz.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786055265205
Basım Yılı 2015
Sayfa Sayısı 95
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Andro G. Kacharava, Alexander T. Gedevanishvili, Guram G. Imnadze, Dimitri M. Tsverava, Craig M. Brodsky
Çeviri Doç. Dr. Ekrem Yeter Doç. Dr.Sadık Açıkel Uz. Dr. Ahmet Akyel
Ebat (cm) 12,5*18,5 karton kapak renkli kuşe
Satış Dağıtım Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 25,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ekokardiyografiye Cep Kitabı, Ekokardiyografiye Cep Kitabı, ankara nobel tıp, ankara nobel tıp Ekokardiyografiye Cep Kitabı, sağlık, tıp, dahili tıp bilimleri, Ekokardiyografiye, Ahmet Akyel, Ekrem Yeter, Sadık Açıkel, Sadık Açıkel kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitaplar, kardiyoloji kitapları