Pediyatrik Kalp Cerrahisi - Mavroudıs

Pediyatrik Kalp Cerrahisi - Mavroudıs

Pediyatrik kalp cerrahisi dinamik ve hızlı ilerleyen bir alandır. Sizin gibi birçok doktor en uygun tedavi seçeneği için güvenilir anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuza ihtiyaç duymaktadır.
25 yılı aşkın süredir Pediyatrik Kalp Cerrahisi kitabı, pediyatrik ve konjenital kardiyologları, yoğun bakım uzmanları, anestezi uzmanları, asistanlar ve hemşireler için altın standart değerinde referans kaynağı olmuştur. Ayrıntılı biçimde gözden geçirilmiş dördüncü basımda, kalp transplantasyonu, konjenital kalp ve trakeal defektlerin tanısında yeni modaliteleri, aritmi cerrahisini de içeren Fontan cerrahisini, yetişkin konjenital kalp cerrahisinde medikal yaklaşımını ve çok daha fazlasını içeren bu alanda ki tecrübeli uzmanların görüşlerini ve güncel yeni gelişmeleri kapsayan güvenilir bir bilgi kaynağına ulaşacaksınız.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786055265229
Basım Yılı 2015
Baskı sayısı 4
Sayfa Sayısı 940
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Constantine Mavroudis, Carl L. Backer
Çeviri Prof.Dr.Haşim Üstünsoy Doç.Dr.Gökhan Gökaslan
Ebat (cm) 23*5,5*28,3 cilt kapak kuşe
Satış Dağıtım Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 324,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Pediyatrik Kalp Cerrahisi, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Mavroudıs, ankara nobel tıp, ankara nobel tıp Pediyatrik Kalp Cerrahisi, sağlık, tıp, Kalp Cerrahisi, Gökhan Gökaslan, Haşim Üstünsoy, Haşim Üstünsoy Pediyatrik Kalp Cerrahisi, Pediyatrik Kalp Cerrahisi ankara nobel tıp, 9786055265229, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları