Baş ve Boyun Anatomisi

Baş ve Boyun Anatomisi

Etkili bir ders kitabı, bir gezi kılavuzu gibidir. Nakış gibi ince ve ayrıntılı işlenmiş her konu, bur bütünü oluşturur. O bütün; bedenin hikâyesidir.

Anatomi, beki de en korkulan derslerin başında gelir. Oysa matematik gibidir. Ne kadar ayrıntılı bilir, ilişkileri doğru koyarsanız o kadar da keyifli olduğunu hissedersiniz. 

Anatomi sınırları olmayan bir deryadır. Her bilim dalının zemininde anatomi yatar, bu kitabın doğuşunda da sınırları zorlamak ve temeli vermek yatmaktadır. Baş ve boyunla sınırlandırılmış bu kitaptaki bilgiler, çalışma alanı baş ve boyun bölgesi olan herkese hitap edecektir. Elbette her eserde olduğu gibi bu kitabın da eksikleri vardır. Okuyucuların eleştirileri ve katkılarıyla, sonraki baskılarda daha genişletilmiş bilgiyle kitaplığınızda yerini alacalığına inanıyorum.

Oldukça ayrıntılı ve hayal etmesi zor olan baş ve boyundaki birçok yapı, doğru bir terminolojiyle ve resimlerle, daha anlaşılır bir hale getirilmeye çalışıldı. Bunun için tüm yaralar büyük bir gayretle ve inanarak çalıştı. Başta diş hekimleri için hazırlanmış olmakla birlikte, bu kitap okumak isteyen herkesi tatmin edecektir.

Tüm okurlara sevgilerimle….

                                                                        Prof. Dr. Yelda Pınar


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578037
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı523
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf.Dr.Yelda Atamaz Pınar
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 80,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Baş ve Boyun Anatomisi, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786057578037, Prof.Dr.Yelda Atamaz Pınar, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent tıp kitapevleri, istanbul nobel kitabevleri, anatomi kitapları, diş hekimliği kitapları, 9786057578037