Dermoskopi Atlası

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Başarılı bir ilk baskıya dayanarak, bu gözden geçirilmiş ve genişletilmiş yeni Dermoskopi Atlası, deri lezyonlarını saptamak ve tanı koymak için dermoskopinin nasıl kullanılacağını ve malign deri tümörlerine özel bir vurgu yapan bir sanat eseridir. Bu kitap, dermoskopik resimlerle birlikte kapsamlı bir klinik korelasyona, tekniklerini iyileştirme konusunda yılların deneyimine sahip, uluslar arası alanda tanınan uzmanların resim koleksiyonlarından elde edilen kapsamlı görüntüler ve okuyucuların dermoskopik görüntülerde tanımaları gereken anahtar yapıları ve paternleri belirlemede yardımcı olacak kapsamlı şematik çizimlere sahiptir, bu nedenle okuyucular çıplak gözle görülen klinik morfolojiyi, karşılık gelen dermoskopik morfoloji ile karşılaştırarak dermoskopinin ek faydalarından yararlanabilirler.

     Bu ikinci baskı, polarize ve non-polarize dermoskopi arasında gözlenen farklar; yeni tanınan yapı ve paternler; patern analizi için yenilenmiş ve revize edilmiş öneriler; saç ve tırnak dermoskopisi; ve dermoskopinin genel klinik uygulamaya nasıl entegre edileceği gibi yeni bilgileri de içermektedir. Ayrıca bu kitap, dermoskopik olarak eşdeğer, yanlış negatif ve yanlış pozitif lezyonları içerir; deri kanserlerinin haricindeki lezyonların dermoskopisi için başka endikasyonları değerlendirir; ve deri lezyonları tanısı için kullanılan kriter ve algoritmaların ortak kontrol listelerini de ayrıntılandırır.

Yükleniyor...
0