Dermatopatoloji Atlası

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Deri hastalıklarında doğru tanıya ulaşmakta en etkili yöntem klinik ve histopatolojik bulguların birlikte değerlendirilmesidir. Biyopsi incelemesi tek başına yeterli sonuçları her zaman verememekte olup, ancak klinik patern ve histopatolojik bulgular birlikte değerlendirildiğinde tanı daha belirli hale gelebilmektedir. Bu süreç içinde histopatolojinin tanısal etkisi karar verici veya sadece klinik ayırıcı tanıyı teyit edici olabilir. Bu kitabın yapılanması, morfolojiye temel yaklaşım, küçük büyütmede genel oryantasyon, sonrasında protopik paterni tanıma ve son olarak da yüksek büyütmede gerekli tanısal ipuçlarını bulmak şeklinde oluşmuştur. 

     Dermatopatoloji Metin ve Atlası: Derinin İnflamatuvar Hastalıklarında Klinikopatolojik Paternlerle Pratik Ayırıcı Tanı klinik görünümler ile histopatolojik bulguları korele edilmesini sağlayan yüksek kalitedeki görüntüler sunmaktadır. Notlarla açıklanmış görüntüler tanıyı sağlayabilecek hafif bulguları vurgulamaktadır. Özlü ve vurgulu anlatılan metin de içeriği daha da desteklemektedir. 

      Uluslararası tanınmış yazarlar tarafından yazılmış bu kitap deri hastalıklarının tanısı ile ilgilenen herkes için ideal bir kaynaktır.

Yükleniyor...
0