Çocukluk Dönemlerinde Büyüme ve Gelişme

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Elinizdeki Çocukluk Dönemlerinde Büyüme ve Gelişme kitabının 2. Baskısının hazırlanmasında, Araştırma Görevlisi Güzide Üğücü ile bu alandaki yenilikleri çok ayrıntılı olarak tekrar gözden geçirdik ve kitabın bütün bölümlerini ayrıntılı bir biçimde güncelledik.
    Kitabın konusu gereği öncelikle bebek, çocuk ve gençlerin sağlıklı birer birey olabilmeleri için gelişimlerinin her aşamasında çevresindekilerin desteğine gereksinimleri vardır. Bu süreçte yetişkinlerin onlara yardımcı olabilmeleri için çocukların gelişimsel özelliklerini bilmeleri önemlidir.
    Çocukluk Dönemlerinde Büyüme ve Gelişme kitabının; bebek, çocuk ve gençlerin biyolojik, bilişsel ve sosyoduygusal özelliklerinin bilinmesi ve onların bu alanlarının desteklenmesinde yetişkinlerin yol göstereceğini düşünmekteyiz. Kitabın; hemşirelik ve ebelik öğrencileri, hemşire ve ebeler, çocuk ve aile ile çalışan diğer öğrenci ve meslek üyeleri ve çocuklarının büyüme ve gelişmesi hakkında bilgilenmek isteyen anne-babalar için yararlı olacağını ummaktayız.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0