Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar Pulmoner Patoloji

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     “Cerrahi Patolojide Ayırıcı Tanılar” serisinin bu yeni başlığı ile pulmoner patolojideki tanısal güçlükleri sistematik olarak çözün. Bu pratik kaynak size sık karıştırılan pulmoner lezyonlar arasındaki ayırıcı tanılara ilişkin karar verme sürecinde klinik ve patolojik bulgulara ait seçilmiş görüntüler yanısıra kısa, öz ve uzman açıklamalarıyla rehberlik yapıyor. Kullanımı kolay bu kitap patologların gerçekteki çalışma şekline uygun materyal sunararak size örtüşen morfolojik özellikleri olan hem neoplastik, hem de non-neoplastik antiteleri hızlıca ayırt etme kolaylığı sağlıyor.
  • Pulmoner patolojinin hem en sık antitelerine, hem de seçilmiş nadir hastalıklarına ait 90’dan fazla ayırıcı tanıyı karşılaştırma kolaylığı açısından yan yana sunar
  • Klinik ve patolojik bulguların kısa, maddeler halinde işaretlenmiş özetlerini ve devamındaki sayfalarda konuyla ilgili resimli örnekleri  içerir
  • Kolay karşılaştırma açısından benzer görünümdeki lezyonların yüksek kalite resimlerini yan yana sunar
  • “Bu bir UİP mi, yoksa NSİP mi?” ve “bu bir malign mezotelyoma mı, yoksa reaktif mezotelyal hiperplazi mi?” gibi günlük pek çok soruya doğru ve etkili yanıt vermenizde yardımcı olur.
  • Patoloji uzmanları, asistanları ve tıp öğrencileri için idealdir.
Yükleniyor...
0