Bronş Provokasyon Testleri

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Bronş provokasyon testleri hakkında yazılı güncel bilgi edinmek isteyen göğüs hastalıkları ve klinik immünoloji/allerji hastalıkları asistanları, uzmanları ve akademisyenlerine yönelik hazırlanmıştır. Özellikle metakolin, egzersiz ve mannitol bronş provokasyon testi üniteleri kurulacak olan üniteler için pratik bir  rehber niteliğindedir.

  • “Bronş provokasyon testleri” kitabının yazımında Amerikan Toraks Derneği’nin metakolin ve egzersiz provokasyon testi rehberi, spesifik ve nonspesifik bronş provokasyon testleri ile ilgili literatürler ve klinik deneyimlerimiz kaynak olarak alınmıştır.
  • İlk bölümlerde, nonspesifik bronş provokasyon testleri olan direkt ve indirekt bronş provokasyon testleri ayrıntılı bir şekilde güncel literatürler ve rehberler eşliğinde gözden geçirilmiştir.
  • Metakolin bronş provokasyon testleri ve egzersiz provokasyon testleri, klinik pratiğe yardımcı olması amacıyla örneklerle birlikte sunulmuştur.
  • Spesifik uyaranların maruziyetine bağlı gelişen ve/veya alevlenen astım tanısında kullanılan referans testler olan spesifik bronş provokasyon testleri son bölümlerde ele alınmıştır. 

Bu kitap klinikte bronş provokasyon testi uygulamalarınıza yardımcı olabilecek bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Yükleniyor...
0