Akciğer Radyolojisi El Kitabı

Akciğer Radyolojisi El Kitabı
Akciğer Radyolojisi El Kitabı radyolojik kalp-akciğer görüntülerini okumak ve çözümlemek için kapsamlı bir sunuştur. Okuyucular sistemik görüntü çözümlemesine yönlendirilmekte ve her bölümün sonunda bulunan eğitim serisi ile de öğrendiklerini pekiştire bilmektedirler. Vakalar, kalp yetmezliği, bronşit, pnömoni, bronşiyal kanser, fibrozis, plevral hastalıklar ve daha fazlası için sık sorulan sorular yoluyla tanımlanmakta ve tartışılmaktadır.
Bu kullanıcı dostu el kitabı, günlük klinik pratikte düz akciğer grafisiyle ilgili en önemli ve sık sorulan sorulara uygun yanıtlar verebilmesine olanak sağlamaktadır. Açıklayıcı metinlerin soldaki sayfada bununla ilişkili çizim ve görüntülerin sağda yer aldığı çift sayfalı yayılmış kolay okunur yöntem okuyuculara her bölüm için kolaylık sağlamaktadır.

Özellikler:
630 yüksek çözünürlüklü görüntü ve çizimler patoloji yönünden zenginlik sunmaktadır.
Geleneksel radyoloji ve BT görüntülerinin yorumlanmasının nasıl yapılacağının özet bir anlatımını sunmaktadır.
Her bölümde bulunan çok sayıda seslenen kutucuklar önemli noktalar için bir hatırlatıcı anahtar nokta sunmaktadır. 
Bu pratik yönelimli el kitabı uzman ve radyologlar için çok değerli kaynak ve referanstır. 
Johannes Kirchner, MD, Almanya Hagen Genel Hastanesinde Tanısal ve Girişimsel Radyoloji Bölümü Baş idarecisidir. 
Ödüller kazanmış bir tıbbi ve bilimsel yayınlar yayınlayıcısı olan Thieme tüm ürünlerinin sunumu ve içeriği için yüksek standart ve kaliteyi vaat eder. Thieme’nin mavi ve griden oluşan kapak tasarımı mükemmel yayıncılığın eş anlamı kabul edilmelidir.
Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786055265038
Basım Yılı2013
Sayfa Sayısı296
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörJohannes Kirchner
ÇeviriDoç Dr Baki Hekimoğlu Dr Arif Keleşoğlu
Ebat (cm)23*31 karton kapak renkli kuşe

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 150,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Akciğer Radyolojisi El Kitabı, ankara nobel tıp, ankara nobel tıp Akciğer Radyolojisi El Kitabı, Akciğer Radyolojisi, Baki Hekimoğlu, Johannes Kirchner, Johannes Kirchner kitapları, Akciğer Radyolojisi El Kitabı ankara nobel tıp, 9786055265038, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları