Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar - 5 Psikiyatrik ve Mental Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar - 5 Psikiyatrik ve Mental Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

Yeterli ve dengeli beslenme ile büyümenin sağlanması, yaşamın sürdürülmesi, sağlığın korunması ve geliştirilmesinde gerekli olan davranışların kazandırılması sağlanabilmektedir. Bu nedenle yeterli ve dengeli beslenme sağlık sorunlarının en alt düzeyde tutulmasında rol oynayan koruyucu etmenlerin başında gelmektedir. Günümüzde hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde beslenmeye verilen önem her geçen gün artmaktadır. Beslenme yetersizliği ve dengesizliği bazı hastalıkları oluşmasında doğrudan, bazılarında ise dolaylı nedendir.

Psikiyatrik hastalıkların önlenmesi, hastalıkla ilişkili besin, besin öğesi ve etkileşimleri ile bu grup hastalarda görülen beslenme sorunlarının ele alındığı bu kitabın klinik diyetisyenlerine ve bu alanda emek veren tüm sağlık profesyonellerine katkı sağlamasını diliyoruz.


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215077
Basım Yılı2016
Baskı sayısı2
Sayfa Sayısı118
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDoç. Dr. GAMZE AKBULUT
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkil kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 30,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar 5, 9786059215077, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, gamze akbulut, Psikiyatrik Ve Mental Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi, ankara nobel tıp, Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar 5 ankara nobel tıp, sağlık, tıp, Tıbbi Beslenme, Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar, Psikiyatrik Ve Mental Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları