Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar - 4 Nörolojik Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar - 4 Nörolojik Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

Dünyada ve ülkemizde nörolojik hastalık tanısı alan bireyler gün geçtikçe artış göstermektedir. Nörolojik hastalıklar yalnızca yaşlı bireyleri değil bütün yaş gruplarını tehdit etmektedir. Nörolojik hastalıkların genellikle kronik olarak seyretmesi, hastaların yaşam kalitelerini artırmaya yönelik önerilerin geliştirilmesi amacıyla yapılan çalışmaları artırmıştır. Hastanın yaşam kalitesini artırmak amacıyla beslenme durumu hakkında yapılan araştırmalar beslenme ile nörolojik hastalıklar arasındaki ilişkiyi ortaya koymuştur.

Bu kitapta, son literatür bilgileri ışığında nörolojik hastalıklar hakkında teorik bilgilere ve tıbbi beslenme tedavisi uygulamalarına yer verilerek bu alanda hizmet veren sağlık çalışanlarına pratik öneriler sunulmuştur.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215060
Basım Yılı2016
Baskı sayısı2
Sayfa Sayısı160
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDoç. Dr. GAMZE AKBULUT
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 30,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar 4 Nörolojik Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi, 9786059215060, gamze akbulut, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar 4, Nörolojik Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi, Tıbbi Beslenme Tedavisinde Güncel Uygulamalar 4, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları