Sağlıkta ve Hastalıkta Çocuk Beslenmesi

Sağlıkta ve Hastalıkta Çocuk Beslenmesi
Sağlıkta ve Hastalıkta Çocuk Beslenmesi
Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan akademisyenlerin deneyimleri ile yoğrulmuş bilimsel gerçekleri sunan “Sağlıkta ve Hastalıkta Çocuk Beslenmesi” yoğun bir ilgi görmüş ve kısa süre içinde ikinci baskı gerekliliği doğmuştur.
Doğum öncesinden başlayarak yetişkinliğe kadar sağlıkta ve hastalıkta beslenme ile ilgili hemen her şeyi bulacağınız bu kitap umuyoruz ki her türlü sorunuza ve sorununuza yanıt olur, bilginizi ve beslenmeye ilginizi artırır.
Beslenme ile ilgili doğruları uygulayarak çocukların, dolayısı ile toplumun kaderini iyi yön-de değiştirme gücüne sahibiz; bunu el birliği ile çok daha kolay gerçekleştirebiliriz. Bu ne-denle kitabımızı çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen tüm sağlık personeline ulaştırarak bilginin dağılmasını, kullanılmasını ve çoğalmasını umut ediyoruz.
Bu projede birlikte çalıştığım, bilgi ve tecrübelerini paylaşan tüm yazarlara ve kitabımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm okurlara teşekkür ediyorum.
Beklentilerinizi karşılayacak ve günlük pratiğinizde size kolaylık sağlayacak bir kaynak olması dileğimle…
Prof. Dr. Mukadder Ayşe Selimoğlu 
Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215589
Basım Yılı2018
Baskı sayısı1.baskı
Sayfa Sayısı472 sayfa
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Mukadder Ayşe Selimoğlu
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 65,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Sağlıkta ve Hastalıkta Çocuk Beslenmesi, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevleri, 9786059215589, Prof. Dr. Mukadder Ayşe Selimoğlu, Hastalıkta Çocuk Beslenmesi, çocuk hastalıkları, çocuk sağlığı, beslenme kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları