Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

Ruh Sağlığı ve  Hastalıkları

Ruh sağlığı ve hastalıkları kitabı, yalnızca sahada çalışan profesyonellere yönelik değil aynı zamanda eğitim ve öğrenim hayatının her hangi bir aşamasında bu alanda bir kaynak kitaba ihtiyaç duyan tüm öğrenciler için hazırlanmıştır. Psikiyatrik hastalıkların görülme yaygınlığı, ortaya çıkış biçim, klinik belirti ve tedavilerine ilişkin bilgilerin yanı sıra, tedavide kullanılan yöntem ve ilaçlar ayrı başlıklar altında ele alınmıştır. Ayrıca bazı temel kaynak kitaplarda bulunmayan adli psikiyatri, acil psikiyatri ve mizaç, karakter, kişilik kavramlarının da ele alındığı bölümler eklenmiştir. Her bir bölümde metin kutucuklarında özet bilgiler vurgulanarak olgular ile zenginleştirilmeye çalışılmıştır. 

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578112
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1.baskı
Sayfa Sayısı272
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf.Dr.Özkan Güler, Prof.Dr.Yavuz Selvi, Doç.Dr.Kürşat Altınbaş, Dr.Öğr.Üyesi.Memduha Aydın
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 60,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevleri, 9786057578112, Prof.Dr.Özkan Güler, Prof.Dr.Yavuz Selvi, Doç.Dr.Kürşat Altınbaş, Dr.Öğr.Üyesi.Memduha Aydın, Ruh Sağlığı, psikiyatri, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları