Resimli Baş ve Boyun Anatomisi

Resimli Baş ve Boyun Anatomisi

Günümüzde diş hekimliği alanında çalışanların gereksinimlerini karşılanması amacıyla resimli baş ve boyun anatomisinin beşinci baskısı temel bilgiden fazlasını sunmaktadır. Kitabın her bölümünde klinik durumlardan bahsedilmiştir. Temporomandibular eklem bölümünde, temporomandibular eklem, eklemin karmaşık anatomi-isi ve bu eklemin hastalıklarına özel önem verilmiştir. Ayrıca kitapta ağrı kontrolü için lokal anestezi eve baş boyun bölgesi kapsamındaki enfeksiyonların yayılımı ile ilgili anatomik temel bilgileri içeren bölümler mevcuttur.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215770
Basım Yılı2018
Sayfa Sayısı376
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörMargaret J. Fehrenbach, MS and Susan W. Herring,
ÇeviriProf. Dr. Tuncay V.Peker, Prof. Dr. İ.Nadir Gülekan
Ebat (cm)21*27 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 108,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Resimli Baş ve Boyun Anatomisi, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Baş ve Boyun Anatomisi, resimli anatomi, anatomi, 9786059215770, Margaret J. Fehrenbach, MS and Susan W. Herring, Prof. Dr. Tuncay V.Peker, Prof. Dr. İ.Nadir Gülekan, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları